ZOTOVA, A. S., V. V. MANTULENKO, N. I. KRASKOVA, A. G. KISLAV a Zuzana ROWLAND. New values as the basis for innovation. International Journal of Economic Perspectives. Turecko: International Economic Society, 2016, roč. 10, č. 3, s. 94-99. ISSN 1307-1637.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název New values as the basis for innovation
Název česky Nové hodnoty jako základ pro inovace
Autoři ZOTOVA, A. S. (643 Rusko), V. V. MANTULENKO (643 Rusko), N. I. KRASKOVA (643 Rusko), A. G. KISLAV (643 Rusko) a Zuzana ROWLAND (203 Česká republika, domácí).
Vydání International Journal of Economic Perspectives, Turecko, International Economic Society, 2016, 1307-1637.
Další údaje
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Článek v odborném periodiku
Obor 50200 5.2 Economics and Business
Stát vydavatele Turecko
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
Kód RIV RIV/75081431:_____/16:00001009
Organizační jednotka Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Klíčová slova česky inovace; podnikání; podnikatelské hodnoty; globalizace
Klíčová slova anglicky innovation; entrepreneurship; entrepreneurial values; globalization
Štítky KEM7, RIV16, SCOPUS
Změnil Změnila: Hana Dlouhá, učo 19800. Změněno: 27. 4. 2017 09:35.
Anotace
The readiness to changes is a key feature of the modern business in the conditions of innovative economy, which defines the basic values of the entrepreneurship and should become one of the most important orientation in the business world. For the Russian market, as part of the global economy, this phenomenon is relevant too, and it requires some changes for the traditional approach to business. The aim of the article is to represent some approaches to the phenomenon of entrepreneurship and the modern business values as the basis for the innovative economy development. The result of the research work is the set of the most significant values of the entrepreneurship that was discovered and analyzed.
Anotace česky
Připravenost na změny je klíčovým rysem moderního podnikání v podmínkách inovativní ekonomiky, která definuje základní hodnoty podnikání a měla by se stát jednou z nejdůležitějších orientací v obchodním světě. Pro ruský trh, jako část globální ekonomiky, je tento jev také důležitý. a vyžaduje určité změny v tradičním přístupu k podnikání. Cílem tohoto článku je představit některé přístupy k fenoménu podnikání a moderním obchodním hodnotám jako základ pro rozvoj inovačního hospodářství. Výsledkem výzkumu je sada nejvýznamnějších hodnot podnikání, které byly objeveny a analyzovány.
Typ Název Vložil/a Vloženo Práva
Zotova__Mantulenko__Kraskova__Kislav__Rowland_-_New_values_as_the_basis_for_innovation.pdf   Verze souboru Dlouhá, H. 27. 4. 2017

Práva

Právo číst
 
Právo vkládat
 
Právo spravovat
  • osoba Hana Dlouhá, učo 19800
  • osoba Ing. Zuzana Rowland, MBA, PhD., učo 6614
Atributy
 
Vytisknout
Požádat autora o autorský výtisk Zobrazeno: 2. 3. 2021 21:18